logo
logo
logo logo

provincie west-vlaanderen
Topsport Vlaanderen Lotto
facebook facebook facebook
Winnaars 12 uren fietsen 2017
Zie hier
Kermisweek Uitslagen 2016
Ex-Prof Steven Caethoven Soleert naar Zege
1 Steven Caethoven
2 Frederik Toortelboom op 12"
3 Bjarne Vanderbeken op 29"
4 Tom Mertens
5 Jeroen Muylle op 2'31"

Volledige Uitslag => Klik HIER
Verslag Krant van West-Vlaanderen => Klik HIER
Van Betsbrugge wint Solo Avondcriterium
1 Jonathan Van Betsbrugge
2 Jochen Deweer op 9"
3 Niels Demeyer
4 John-Ross Clauw
5 Thomas Joseph


Volledige Uitslag => Klik HIER
Uitslag 12 uren fietsen 2016
Zie hier
Kermisweek Uitslagen 2015
30 juli 2015: Vanhoutteghem wint spurt met 2
1 Cedric Vanhoutteghem in 1h57'
2 Mathieu Langedock
3 Frederik Decaesteker op 50"
4 Bjarne Vanderbeken
5 Carlo Van Doorn (NED)
6 Ward Vander Meiren
7 Soren Engberg (DEN)
8 Frederik Robberechts
9 Dominic Schils (GBR)
10 Frederik Toortelboom op 1'30"


Volledige uitslag zie HIER

27 juli 2015: Jochen Deweer beste in criterium
1 Jochen Deweer de 68kg in 1h37'
2 Jack Barrett (GBR)
3 Frederik Toortelboom
4 Mathieu Langedock
5 Florent Fache (FRA)




Volledige uitslag zie HIER

26 juli 2015: Zege voor Jonathan Breyne
1 Jonathan Breyne in 2h37'04"
2 Cédric Defreyne op 3"
3 Koen Demuynck
4 Marc Potts (IER)
5 Merlijn Decoster op 14"
6 Berne Vankeirsbilck op 21"
7 Frederik Toortelboom op 1'38"
8 Wiebren Plovie
9 Florent Fache (FRA)
10Sven Claerhout




Volledige uitslag zie HIER

Foto's genomen door Kurt Lowie zie HIER
Kermisweek Uitslagen 2014
Toortelboom wint Solo
Uitslag
1 Frederik Toortelboom
2 Thierry Declercq op 6"
3 Dominic Schils
4 Kevin Dony op 20"
5 Nico Lefever
6 Carlo Van Doorn (NED)
7 Niki Devoldere
8 Sylvain Rolet
9 Mathieu Langedock
10Pieter Ververken

link naar volledig uitslag => HIER


Ier wint Avondcriterium
Uitslag
1 Marc Potts (IER)
2 Frederik Toortelboom op 3"
3 Christophe Noppe
4 Evert Vanneste
5 Thierry Declercq
6 Ryan Scherlock (IER)
7 Maxime Farazijn
8 Floris Thoré
9 Cho Ho Sung (KOR)
10Olivier Verhiest

link naar volledig uitslag => HIER


Jesper Yserbijt wint de beloftenwedstrijd
Uitslag
1 Jesper Yserbijt in 2'34"25
2 Jens Vandenbogaerde op 5"
3 Mathias De Witte
4 Jonathan Van Betsbrugge
5 Sven Claerhout
6 Gill Meheus op 27"
7 Niels Trio op 39"
8 Taylor Johnstone (GBR)
9 Louwrence Schotte
10 Gianni Bossuyt

link naar volledig uitslag => HIER


Kermisweek Uitslagen 2013
Smet wint laatste wedstrijd van de Kermisweek in Boezinge
Uitslag 1 Augustus 2013:


1 Guy Smet
2 Jani Desmet op 28"
3 Arne Caser op 2'05"
4 Kenzie Boutté
5 Nico Lefever
6 Frederik Toortelboom
7 Pedro Michels
8 Alexander Chamon
9 Marc Potts (IRL) op 3'22"
10Wouter Coghe


Volledige Uitslag zie => klik HIER



Vandenbussche wint avondcriterium in Boezinge
Uitslag 29 juli 2013:


1 Jens Vandenbussche
2 Andrew Vander Heyden
3 Koen Demuynck
4 Geoffrey Demeyere
5 Thierry Declercq op 45"
6 Olivier Verhiest
7 Thomas Ashley
8 Sylvain Rolet
9 Frederik Toortelboom op 1'47"
10Thomas Chamon


Volledige Uitslag zie => klik HIER



Ier Marcus wint Beloftenwedstrijd in Boezinge
Uitslag Beloften 28 juli 2013:


1 Christie Marcus (IRL)
2 Jonathan Van Betsbrugge op 49"
3 Timothy Claeys op 58"
4 Thomas Ashley (NZL) op 2'53"
5 Marc Potts (IRL) op 5'25"
6 Steven Hoedt
7 Gianni Bossuyt
8 Mathias Depypere op 7'44"
9 Robbe Deleu op 7'54"
10Tom Van Hyfte


Volledige Uitslag zie => klik HIER